24/7 Monitoring

Čo sa týka na výkonnosti a dostupnosti IKT, je prevencia vždy lepšia ako následná náprava. Môj 24-hodinový vzdialený monitoring a správa služieb vám umožnia byť vždy niekoľko krokov pred výpadkami.

24-hodinový monitoring a správa

Môj balíček IT monitorovania bude prínosom pre podnik akejkoľvek veľkosti, vrátane interných IKT tímov. Zaručí, že IT vlastníctvo pracuje efektívne a bezpečne. Vďaka tomu sa vaše vlastné zdroje môžu sustrediť na strategickejšie ciele.

Robíme to tak, že monitorujeme váš softvér a hardvér a automatizujeme kritické softvérové a bezpečnostné aktualizácie. Tiež poskytujeme včasné varovania pred možnými IKT problémami, čím sa môžete dopredu pripraviť a udržať si hladký priebeh aj počas nich.


Čo sa pokrýva

  • Servery, laptopy, počítače a siete sú prehliadané na zistenie problémov a anomálií, ktoré varujú pred hroziacimi problémami 24 hodín denne
  • Zálohovanie a ukladanie dát sú sledované na dosiahnutie úspechu a zaznamenanie kritických nezrovnalostí
  • Sieťová infraštruktúra je monitorovaná
  • Poruchy a výpadky sú zaznamenané, akonáhle nastanú
  • Bezpečnosť, okamžité aktualizácie antivíru a antispamu použité mimo pracovných hodín, ak je to možné
  • Softvérové aktualizácie a doplnky použité automaticky a s čo najmenšími narušeniami

Ako vám naše 24-hodinové monitorovanie pomôže?

Monitorovanie v reálnom čase

Naše systémy majú malú softvérovú stopu a nenápadne poskytujú špičkové monitorovanie v reálnom čase 24 hodín denne počas celého roka, čím sa odhalia potenciálne problémy

Včasné varovanie

Schopnosť identifikovať potenciálne chyby a problémy ešte predtým, ako nastanú, vám dáva väčšiu šancu riadiť a eliminovať problém včas, ešte predtým, ako spôsobí katastrofu.

Pokročilé varovanie

Niekedy sa neobjaví žiadne varovanie a to, že sa niečo pokazilo, zistíte až v kancelárii. Akékoľvek pokročilé varovanie, ktoré dostanete, vám zabezpečí viac času na nájdenie riešenia.

Radšej prevencia ako následná náprava

Rovnako, ako informovanie o otvorených otázkach, poskytujeme aj správu hrozieb a zabezpečujeme, že všetky vaše počítače sú aktualizované najnovšími bezpečnostnými doplnkami, antivírom a antispamom. Tým sa predíde mnohým problémom a vy máte zaručený pokoj.

Krok smerom k plneniu predpisov

Štruktúrovaná metodika ohľadne správy udalostí vás dostane bližšie k osvedčeným postupom a dodržiavaniu predpisov.

Odfiltrovanie nepotrebného

Ako súčasť našej 24-hodinovej monitorovacej služby vám viem pomôcť identifikovať vaše kritické systémy. Nakonfigurujeme na ne naše monitorovanie tak, aby upozorňovalo len na kľúčové udalosti. Jedným z hlavných problémov monitorovacích výstrah a udalostí je celkový objem dát, ktoré generujú.

Nastavenie a konfigurácia

Nainštalujeme každý potrebný softvér a vykonáme prvotnú konfiguráciu. Môžeme poskytnúť súhrnnú správu a prístup k prehľadom vášho IKT inventára, výkonnosti alebo hociktorej vyššie spomenutej položke.

 

Máte otázku? Napíšte e-mail ..

Rýchly kontakt